a

“Esnaf Odalarını Önemsiyoruz”

Başkan Sadıkoğlu, Malatya Attarlar Esnaf Odası BaşkanıSinan Cavlak’ı, Malatya Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası BaşkanıBülent Karakoç’u, Malatya Fırıncılar ve Unlu Maddeler İmalatçıları Esnaf Odası BaşkanıMehmet Büyükelçi’yi ve Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası BaşkanıMurat Keskin’i ziyaret ederek yeni dönem görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

SADIKOĞLU: “İSTİŞARE İÇERİSİNDEYİZ”

Ziyaretlerde konuşan Başkan Sadıkoğlu, “Üyelerinin teveccühü ile göreve seçilen esnaf odası başkanlarını tebrik ediyorum. Yeni görev dönemlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi olarak göreve geldiğimiz günden bu güne hiç kimseyi ayrıştırmadan elimizden gelen katkıyı sunmak gibi bir gayretimiz oldu. Esnaf odalarını önemsiyoruz.Sorunların gündeme taşınması ve çözümü noktasında esnaf odası üyesi veya TSO üyesi gibi bir ayrımımız hiçbir zaman olmadı Ortak misyonumuz şu; üyelerimizin sorunları ile ilgilenmek ve odalarımızı evrak odacılığından çıkararak vizyoner bir hale getirmek. Odalar olarak bizler rica makamıyız, icra makamı değiliz. Üyelerimizin sorun ve taleplerini üst kuruluşlarımıza taşıyarak çözüm bulma noktasında katkı sağlamaya çalışıyoruz. Esnaf odalarına üye esnaf kardeşlerimizin çok ciddi problemleri var. Özellikle pandemi döneminde büyük yara aldılar. O dönemde başlattığımız ‘alışverişini yerel esnaftan yap’ kampanyamız can suyu oldu. Her daim istişare içerisindeyiz ve her kurum ve kuruluşla da istişareye açık olduğumuz ifade edeyim. Bir kez daha üyelerinin teveccühü ile seçilen esnaf odası başkanlarıma görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

CAVLAK: “MALATYA TSO ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ”

Malatya Attarlar Esnaf Odası BaşkanıSinan Cavlak şunları söyledi; “Ticaret ve sanayi odası biz esnaf odalarının çözüm ortağıdır. Aslında bakarsanız aynı alanda hizmet veriyoruz. Zaman zaman bizim üyelerimizden işlerini büyütenleri ticaret ve sanayi odasına üye olmaları için gönderiyoruz. Daha önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de üyelerimizin büyümesi için ticaret ve sanayi odamızla birlikte güçlü adımlar atacağımızı biliyoruz. Oğuzhan Başkanımızın atacağı her adımı desteklediğimizi de belirtmek isterim. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum”

KARAKOÇ: “OSB’NİN GELİŞMESİNE CİDDİ KATKILARI OLDU”

Malatya Ayakkabıcılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası BaşkanıBülent Karakoç, “Oğuzhan Başkanımız göreve geldikten sonra ciddi çalışmalar yapıyor. Yakından takip ediyoruz. Özellikle organize sanayi bölgesinin gelişmesine ciddi katkıları oldu. İstihdam konusunda ciddi girişimleri oldu. Çalışmalarından dolayı kendisini ve yönetimini tebrik ediyorum. Odamıza yaptığı ziyaret içinde memnun olduk, sağ oldun var olsun” dedi.

BÜYÜKELÇİ: “HER ZAMAN DESTEKÇİMİZ OLDU”

Malatya Fırıncılar ve Unlu Maddeler İmalatçıları Esnaf Odası BaşkanıMehmet Büyükelçi, “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız her zaman destekçimiz oldu. Yeni dönemde de aynı desteği vereceğini biliyoruz. Oğuzhan başkanımız her zaman esnafımızın yanında. Odamızı ziyaret ettiği için de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KESKİN: “GEREKLİ KATKIYI VERECEĞİNE İNANIYORUZ”

Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası BaşkanıMurat Keskin, “Oğuzhan başkanımızı biz bir abi olarak görüyoruz. Oğuzhan abimizin odamızı ziyareti bizi çok memnun etmiştir. Kendisinin desteğine her zaman ihtiyacımız olacak, gerekli katkıyı vereceğine de inanıyoruz. Bizleri ziyaretinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerde; Malatya TSO Meclis Başkan Vekili Hakan Er, Malatya TSO Meclis Divan Üyesi Ayhan Altunok, Malatya TSO Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Dinç ve Malatya TSO Meclis Üyeleri Oğuz Alkan ile Ömer Taş da yer aldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Malatya Gastronomisi İle İlgili İşbirliği Protokolü İmzalandı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.