a
  • Malatyaaday
  • Genel
  • Başkan Sadıkoğlu, Vergi Dairesi Başkanı Balıkçı’yı Ziyareti Etti

Başkan Sadıkoğlu, Vergi Dairesi Başkanı Balıkçı’yı Ziyareti Etti

Malatya TSO üyelerinin vergi dairesi özelinde yaşadığı sorunları ileten Başkan Sadıkoğlu, “Malatya Vergi Dairesi üyelerimiz adına önem arz eden bir kurum. Kurumda bir değişikli oldu. Yeni Malatya Vergi Dairesi Başkanımız Ahmet Balıkçı’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Daha önceki görev yaptığı illerdeki başarısına baktığımızda ilimizde üyelerimize katma değer katacağını düşünüyoruz. Üyelerimizin yaşadığı sorunları kendisine ilettik. Üyelerimizin vergi ödemeleri, borçlarının yapılandırılması ve tüm iş ve işlemlerinde kolaylık sağlanması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini bekliyoruz. Sayın başkanımızın görevinin hem şahsına, hem ilimize hem de üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

SADIKOĞLU: “VERGİ GÜÇLENMEK DEMEK”

Konuşmasında verginin önemine de değinen Başkan Sadıkoğlu, “21-27 Şubat tarihleri arası 33. Vergi Haftasıydı. Vergi bilinci yüksek toplumlara baktığımızda ekonomik kalkınmanın ve gelişmenin de aynı paralelde seyrettiğini görebiliriz.Bu nedenlevergi bilincinin toplumun tüm kesimlerine kazandırılması önemli bir kavramdır. Vergi güçlenmek demek, ülkenin ileriye gitmesi, yatırımlara dönüşüm demek. Buradan herkese vergilerini vermeleri çağrısında bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

BALIKÇI: “HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SUNMAK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Malatya Vergi Dairesi BaşkanıAhmet Balıkçı da, “Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımıza ve beraberindekilere ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Malatya Vergi Dairesi olarak devletin sunduğu her türlü kolaylığı aksatmadan mükellefe ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Ziyarette; Malatya TSO Meclis Başkan Vekili Hakan Er, Malatya TSO Yönetim Kurulu Üyesi Cumali Karahan, Malatya TSO Meclis Divan Üyesi Ayhan Altunok, Malatya TSO Meclis Üyesi Oğuz Alkan,Malatya TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hilal Acı ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Beyhan Karadağ yer aldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

MASTÖB Başkanlığına Yaşar Teztepe Getirildi

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.